Trio WoWaKin powstało w 2016 r.
Zadebiutowało na Konkursie Folkowym Polskiego Radia
„Nowa Tradycja" gdzie zdobyło III Nagrodę.

 
Ich wspólną pasją jest muzyka, a szczególnie polska muzyka ludowa. Odkrywają przed nami świat polek, mazurków, oberów, walczyków, fokstrotów – czyli świat królującej niegdyś w Polsce muzyki tanecznej, będącej niezapisanym a fascynującym skarbem polskiej wsi. Muzycy czerpią swój repertuar z żywego przekazu, jeżdżąc na wieś i ucząc się od starego pokolenia muzykantów
i śpiewaczek. Przyjaźnią się z wieloma muzykami ze wsi. Muzyka zawarta na tej płycie pochodzi z tradycji regionów radomskiego, kieleckiego 
i sannickiego. 

Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich naszych fanów i przyjaciół! Życzymy Wam dużo miłości, radości, szczęścia i pięknej muzyki w 2018 roku!

2017 rok był dla WoWaKin świetnym rokiem z debiutanckim albumem "Kraj za domem i pięknymi" występami na żywo, takimi jak Womex'17 (zobacz naszą galerię zdjęć z Womex i świetne teledyski z koncertu) Z niecierpliwością czekamy na rok 2018! Mamy nadzieję, że przyniesie nam jeszcze więcej fantastycznych okazji do dzielenia się naszą muzyką z publicznością na całym świecie!

Wchodzimy w nowy rok na pozycji 11 (wzrost z 36 w grudniu) Transglobal World Music Chart (najlepsze albumy wybrane przez międzynarodowe forum specjalistów muzycznych). Dziękujemy wszystkim panelistom głosującym za nami! Wcześniejsze Last but not least, zostaliśmy wybrani do kampanii promocyjnej "Muzyka miesiąca" RootsWorld! Wielka przyjemność z posiadania takich możliwość promocji polskiego folkloru w tym kultowym magazynie, poświęcony światowej muzyce.   Zostań na bieżąco!

Management & Booking

Paula Kinaszewska

+48 501 165 485

pauli.kinaszewska@wp.pl


Bartłomiej Woźniak

+48 501 086 787

bartek@spi.com.pl

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now